Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Krzesło z podłokietnikami 458/K

Krzesło z podłokietnikami 458/K


Ekskluzywne krzesło 458/K to mebel włoskiej konstrukcji, który otrzymał prestiżową nagrodę „Złota Villa” w kategorii produkt.

Stylowa konstrukcja krzesła w całości wykonana jest z litego drewna bukowego, które odznacza się zwiększoną trwałością oraz stabilnością.
Krzesło przyciąga wzrok efektownymi rzeźbieniami dekoracyjnymi, które nadają meblowi iście królewski charakter – nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Model 458/K z podłokietnikami nie tylko wprowadzi do pomieszczenia klasyczną estetykę, ale również zapewni użytkownikowi komfort nawet wielogodzinnego siedzenia z książką w ręku lub w towarzystwie rodziny.

Nazwa Wymiary
Krzesło 59x52x112h

Mebel doskonale sprawdzi się w stylizowanej przestrzeni salonu, jadalni, a nawet prywatnego gabinetu.
Krzesło wyróżnione nagrodą „Złota Villa” jest tapicerowane nowoczesną metodą, w której stosuje się wysokiej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokogatunkowej klasy tkaniny obiciowe.
Wszystkie elementy tapicerowane mogą być dodatkowo dekoracyjnie pikowane.
Istnieje możliwość wyboru kolorystyki drewna oraz tkaniny z dostępnych próbników. Łączenia tapicerki z drewnem można wykończyć za pomocą taśmy gwoździkowej lub torsatki.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner