Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Toaletka Nostalgia Bianco Antico

Toaletka Nostalgia Bianco Antico


Stylowa toaletka Bianco Antico to mebel włoskiej produkcji firmy Camelgroup. Ustawiona jest ona na długich, toczonych i delikatnie rzeźbionych nogach. Wyposażona została w trzy pojemne szuflady. Prostokątny szeroki blat pozwoli w komfortowy sposób rozłożyć kosmetyki podczas wykonywania makijażu. Toaletka ma kolor śmietankowy, co podkreśla jej subtelną stylistykę.

Nazwa Wymiary
Toaletka 120x43x77h

Fronty szuflad zdobią okrągłe uchwyty w złotym kolorze. Całość prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. W komplecie z toaletką jest dostępne także efektowne lustro. Środkowa tafla jest największa, po jej bokach umieszczone są „skrzydła” również z lustrami. Można je ustawiać pod dowolnym kątem, co pozwala na dokładne sprawdzenie swojego wyglądu. Lustro ma ramę w tym samym kolorze co toaletka. Razem tworzą spójną i funkcjonalną całość. Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.
Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner