Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Witryna Tar 5118

Witryna Tar 5118Stylowa witryna Tar 5118 to mebel włoskiej produkcji. Wykonany został z litego drewna bukowego w połączeniu z płytą stolarską fornirowaną drewnem tulipanowca amerykańskiego.

Nazwa Wymiary
Witryna 90x35x194h

Istnieje możliwość zakupu mebla w różnych kolorach drewna, zgodnie z dostępną paletą wybarwień, a także w lakierze na wysoki połysk. Witryna Tar 5118 łączy w sobie klasykę wraz ze współczesnym, włoskim designem. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym i eleganckim. Najlepiej będzie się prezentować w salonie lub jadalni. Witryna Tar 5118 została osadzona na niskich, giętych nóżkach, które dodają jej lekkości. Mebel składa się z podwójnych drzwiczek, trzech szklanych półek oraz pojemnej szuflady. Dzięki, takiemu rozwiązaniu jest bardzo funkcjonalny i estetyczny. We włoskiej witrynie można wyeksponować rodzinne pamiątki, zastawę stołową, kolekcjonerskie bibeloty, a także przechowywać różne drobne akcesoria. Witryna Tar 5118 jest przeszklona z trzech stron oraz ma tapicerowane plecy. Całości dopełniają ozdobne, bardzo oryginalne uchwyty, a także chwost umiejscowiony przy kluczyku zamka. Góra witryny została ozdobiona rzeźbionym zwieńczeniem w postaci korony. Dół mebla zdobią rzeźbione dekoracje. Mebel został wzbogacony dekoracyjnym szlagmetalem.

Istnieje możliwość zakupu mebla w dowolnej konfiguracji :
– ze zwieńczeniem
– z oświetleniem
– z plecami lakierowanymi, tapicerowanymi lub lustrem
– szkło dekorowane wzorem kwiatowym
Można dowolnie mieszać ze sobą wybrane warianty

Cena ostateczna zależna jest od wyboru kategorii dekoracyjnej witryny.

Szafa LE V1469/A

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać inne modele mebli do zestawu aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner