Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Zestaw Arr Atmosfera

Zestaw Arr Atmosfera


Zestaw mebli Arr Atmosfera to ekskluzywny, włoski komplet wypoczynkowy. Kolekcja ta inspirowana jest współczesnym włoskim stylem, gdzie każdy detal i wykończenie zostały wykonane ze szczególną precyzją. Arr Atmosfera charakteryzuje się finezyjnymi detalami, gdzie klasyka łączy się z nowoczesnością. Motywem przewodnim całej kolekcji Arr Atmosfera są trójwymiarowe linie, układające się w poziomy wzór oraz złota listwa. Ten luksusowy detal widoczny jest na sofie, fotelu, a także stoliku kawowym jak i na stoliku pod lampę.

Nazwa Wymiary
Sofa 4 osobowa 282x95x84h
Sofa 3 osobowa 242x95x84h
Sofa 2 osobowa 202x95x84h

W kolekcji również:

Fotel 105x95x84h
Stolik kawowy 120x80x34h
Stolik pod lampę 50x40x61h

To jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowy i bardzo nowoczesny charakter mebli, a także dodaje im elegancji. Masywny kształt sofy i foteli łagodzi aksamitna i bardzo miękka w dotyku tkanina. Grube poduszki znajdujące się na oparciu oraz siedziskach zapewniają komfort użytkowania. Stolik kawowy oraz stolik pod lampę z marmurowym blatem w odcieniach bieli i brązu, są nie tylko uzupełnieniem zestawu, ale też dodają kunsztu. Walory estetyczne łączą się z funkcjonalnością.
Kolekcja Arr Atmosfere to najwyższa półka włoskiego designu i trendów, w którym piękno łączy się z ponadczasową estetyką.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner