Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
BlogStylowa konsola

Stylowa konsola

Stylowe konsolki są idealnym dopełnieniem aranżacji wnętrza. W każdym luksusowym wnętrzu znajdziemy ich co najmniej kilka. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieszczą się zarówno w korytarzu jak i rogu pokoju lub w sypialni. Aby wybrać odpowiednią powinniśmy przede wszystkich bardzo dokładnie wymierzyć swoje pomieszczenie lub korytarz. Weźmy pod uwagę ścieżki poruszania się domowników, również naszych zwierzaków, sposób otwierania się drzwi, a nawet warto zastanowić się czy nie będzie ona kolidować z gniazdkiem elektrycznym, grzejnikiem lub wentylacją.

Klasyczna konsola o małej głębokości

Jest to mebel dedykowany w wąskie przestrzenie. Idealnie sprawdzi się na korytarzu, zaraz przy wejściu lub bardziej w głębi. Stylowa konsola może mieć prostszą formę jak model KR. Delikatna krzywizna wysokich nóg sprawia, że konsolka wydaje się niezmiernie lekka. Do wyboru mamy dwie szerokości 60 lub 90cm, w obu przypadkach jej głębokość to zaledwie 34cm. Największą zaletą tego modelu jest możliwość personalizacji. Nie tylko zmienimy kolor, ale także możemy zmienić każdy z wymiarów. Dla osób poszukujących bardziej ozdobnych konsolek, mamy przepiękne włoskie konsole wieszane na ścianie jak model 1101/2. Najmniejsze modele mają zaledwie 13cm głębokości! Są one idealne na wąskie korytarze warto dobrać do nich odpowiednie lustro oraz ozdobny kinkiet.

Klasyczna konsola z półką

Taki mebel sprawdzi się zwłaszcza w salonie jako dodatkowe miejsce do przechowywania drobiazgów. Dolna półka może posłużyć jako miejsce do odłożenia czasopisma lub jako półka na książki. Jest ona dodatkowym elementem konstrukcyjnym. Nawet szerokie i płytkie konsole będą stabilne. Warto zwrócić uwagę na delikatne wzornictwo jak w modelu LE V3117/A. Proste, klasyczne linie tworzą elegancki i ponadczasowy mebel. Znajdziemy również bardziej rzeźbione modele jak LE M2011. Niecodzienny kształt dolnej półki podkreśla mocne wygięcie nóżek ozdobionych rzeźbionymi ornamentami. Dodatkowo ten model klasycznej konsoli ma dedykowane lustro. Ono również ma ozdobną podstawę, nawiązującą do rzeźbień nóżek, oraz bardzo klasyczną rzeźbioną koronę. Zestaw konsola plus lustro sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Klasyczna konsola z półką

Klasyczna konsola z wieloma szufladkami

Zazwyczaj konsola jest to mebel, w którym nie zmieścimy zbyt dużo rzeczy. Jednak istnieją wersje, które pomieszczą naprawdę sporo naszych drobiazgów, a dodatkowo staną się cudowną ozdobą pokoju. Model LE M2006 jak i jego powiększona wersja LE M2007 są najlepszym przykładem. Zachwycający kunszt wykonania rzeźbień oraz ręcznie wycinanych i wklejanych intarsji. Tak luksusowy mebel wymaga indywidualnego miejsca oraz przestrzeni, żeby każdy mógł go podziwiać. Taka konsola sprawdzi się w salonie lub sypialni jako toaletka. Niski puf zmieści się pod spodem, a możliwość wyboru tkaniny oraz wybarwienia sprawi, że będziemy mieć przepiękny zestaw przyciągający wzrok.

Stylowe konsole mogą mieć różne rozmiary, kształty oraz sposób mocowania. Możemy wybrać wersje spokojne o prostych liniach. Dopasowując do charakteru wnętrza. Wybierając modele rzeźbione, intarsjowane zadbajmy o odpowiednie sąsiedztwo. Ten rodzaj potrzebuje „oddechu” żeby docenić jego piękno w pełnej krasie. Nad konsolą warto zawiesić ozdobne lustro lub obraz w bogatej ramie. A nad lub obok odpowiedni kinkiet. W naszych salonach znajdziecie meble i dodatki, które są unikatowe i najwyższej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner