Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Pokój dziecięcy

Meble do pokoju dziecięcego

Pokój dziecięcy to miejsce szczególne, w którym nasza pociecha musi czuć się komfortowo. Niezwykle ważne jest więc to, aby w takim wnętrzu stworzyć aranżację przytulną i jednocześnie funkcjonalną. Kolorowe meble, zdobienia, czy ciekawe dodatki na pewno przypadną do gustu każdemu młodemu użytkownikowi. Prezentujemy meble dla dzieci i młodzieży, które stworzone zostały z myślą o kreatywnych i aktywnych dzieciach. Proponujemy Państwu stylowe aranżacje pokoi dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Są to meble funkcjonalne i bardzo bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Państwa dzieci będą mogły dzięki nim wygodnie uczyć się i odpoczywać w swoim pokoju. Oferta Rad-Pol to meble dziecięce, które „rosną” wraz z dzieckiem, dzięki temu są to rozwiązania na wiele lat. Oferowany przez nas asortyment to meble modne, a zarazem utrzymane w klasycznej stylistyce – dobierając odpowiednie dodatki można dzięki nim stworzyć aranżację dla małej księżniczki lub sportowca, albo podróżnika.

O czym warto pomyśleć pojektując pokój dziecka? +

Na początku warto porozmawiać z przyszłym właścicielem pokoju. To dla wielu rodziców zaskakujące ale nie każda dziewczynka chce być księżniczką a nie każdy chłopak marzy o kosmicznym pokoju czy torze formuły 1. Kolejny krok to wspólne przejrzenie strony internetowej. Poogląndajcie razem zdjęcia, zobaczcie różne rozwiązania.

Warto pamiętać, ze meble które kupujecie są wykonane z najwyższej klasy materiałów, posłużą Waszemu dziecku na lata więc warto wybrać coś co będzie podobać się również na 2,3,4 lata!

 

Co zrobić aby pokój był zarówno klasyczny jak i dziecięcy? +

Tu mają Państwo dwa wyjścia:

- wybrać klasyczną bryłę mebla jednak w nieco mniejszym rozmiarze i zdecydowanie dziecięcej pastelowej kolorystyce. Doda to pomieszczeniu smaku nie pozbawiając go dziecięcego, subtelnego charakteru.

- zdecydować się na meble w klasycznych wybarwieniach, grając kolorami dodatków i dekoracji. To rozwiązanie pozwala na częste zmiany klimatu pokoju bez kosztownej wymiany mebli.

Jak wybrać kolory? +

Kolory do pokoju dziecka są ważnym elementem wystroju. Niezależnie jaki kolor ścian wybierzesz, pokój dziecka i tak będzie kolorowy, kolorów w pokoju dziecka dodają zabawki, dodatki, pościel itd. Kolor zarówno ścian jak i wyposażenia warto dostosować nie tylko do elementów wyposażenia, ale także do wieku i osobowości mieszkańca.

Czy warto myśleć w przód? +

Zdecydowanie w pokoju dziecka liczy się najbardziej funkcjonalność. Do pokoju dla noworodka nie warto wstawiać biurka ale do pokoju 4 latka warto już to rozważyć. Dzieci tak szybko rosną…

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner