Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Sypialnia ST Prestige

Sypialnia ST Prestige


Kolekcja nowoczesnych mebli do sypialni ST Prestige to czysty luksus, estetyka i staranność wykończenia widoczne w ciekawie przemyślanych bryłach udekorowanych nietuzinkowymi elementami zdobniczymi. Całość została wykonana z wysokojakościowych produktów, których wykorzystanie stanowi jeden z podstawowych wyznaczników stylu włoskiego. Wszystkie elementy tworzące elegancką sypialnię ST Prestige zostały wykonane przy użyciu ciemnoszarego materiału o głębokim połysku, który został zestawiony ze srebrnymi ozdobnikami bądź jasną tapicerką (w zależności od wyboru konkretnych modeli mebli). Wspaniała sypialnia ST Prestige spodoba się wszystkim amatorom minimalizmu, subtelności zdobień oraz luksusu dostrzegalnego w dbałości o każdy detal i wysokiej jakości materiałach. Prostota wcale nie musi być oklepana i bez wyrazu, czego najlepszy dowód stanowi powstanie pięknej i jedynej w swoim rodzaju sypialni ST Prestige. Na prezentowaną kolekcję włoskich mebli składają się: przepiękne łózko (w czterech wariantach do wyboru), funkcjonalna szafka nocna, praktyczna komoda (większa, mniejsza lub wysoka), stylowe lustro, uroczy puf (w dwóch rozmiarach do wyboru) oraz dużych rozmiarów szafa (czterodrzwiowa lub pięciodrzwiowa).

 

Nazwa Wymiary
Łóżko 194x216x135h (pow. spania 154×203)
Łóżko 194x216x135h (pow. spania 180×203)
Łóżko 228x216x135h (pow. spania 198×203)
Szafka nocna 69x41x58h
Komoda większa 173x48x83h
Komoda mniejsza 129x48x83h
Lustro 116x2x102h
Puf 42x42x42h
Puf 100x42x42h

Meble nowoczesne do sypialni ST Prestige
Jako że są aż cztery warianty okazałego łóżka do wyboru, to klient decyduje o jego wyglądzie i rozmiarze. Prezentowane modele charakteryzują się identyczną konstrukcją opierającą się na czterech prostokątnych nogach w kolorze srebrnym, różniąc się pomiędzy sobą przede wszystkim zdobnictwem wezgłowia. Przyszły właściciel nowoczesnej sypialni ST Prestige może zdecydować się na wezgłowie tapicerowane jasną, pikowaną tkaniną, którą uatrakcyjnia element zdobniczy w postaci wzoru przypominającego ciekawie połączone ze sobą odwrócone litery „C”. Kolejny wariant wezgłowia do wyboru został wykonany z ciemnoszarego materiału (identycznego jak w przypadku pozostałych mebli), który przecinają srebrne linie oraz koronuje element zdobniczy w formie odwróconych „C”. Ten sam ozdobnik dekoruje wszystkie nowoczesne meble należące do sypialni ST Prestige, co wyróżnia je na tle pozostałych naszych kolekcji. Przy włoskim łóżku można postawić praktyczną szafkę nocną, która została stworzona z myślą o przechowywaniu niezbędnych przed snem przedmiotów, a przy tym jest bardzo piękna i dostarcza szerokie możliwości aranżacyjne jej właścicielom. Forma prostokątnej bryły jest podtrzymywana przez cztery srebrne elementy, które doskonale komponują się z ozdobnikiem umieszczonym na frontach dwóch szuflad.

Nowoczesna sypialnia ST Prestige
Bardzo podobne wizualnie do tej nowoczesnej szafki nocnej są komody różniące się pomiędzy sobą jedynie wysokością oraz wielkością i ilością szuflad. Powierzchnię każdego tego włoskiego mebla można dowolnie zaaranżować, wykorzystując do tego zadania ciekawe lampki, książki czy estetyczne wazony ze świeżymi kwiatami. Ścianę ponad niższymi modelami komód można przystroić funkcjonalnym i jednocześnie stylowym lustrem. Jego prostokątna tafla została otoczona ramą jedynie z dwóch stron, co stanowi szczególnie innowacyjne rozwiązanie. Piękno prezentowanej kolekcji tkwi bowiem w ciekawym pomyśle, jego doskonałej realizacji oraz zdobnictwie w postaci użycia połyskliwego materiału oraz srebrnych elementów. Do samodzielnego wyboru klienta zostały udostępnione również dwa modele szafy – pięciodrzwiowa lub czterodrzwiowa – które różnią się pomiędzy sobą wyłącznie rozmiarem oraz ilością drzwi. Konstrukcja włoskiej szafy usytuowana została bezpośrednio na podłożu, dzięki czemu całość prezentuje się masywnie i solidnie. Oba modele nowoczesnej szafy charakteryzują się prostą formą, której jedynym ozdobnikiem są połączone ze sobą litery „C” usytuowane na froncie każdym z drzwiczek. Nowoczesna sypialnia ST Prestige w wariancie włoskim wyróżnia się minimalizmem, elegancją oraz ciekawie przemyślanymi elementami, które zostały niekiedy ze sobą połączone w zaskakujący sposób. W tym wszystkim widoczne są jednak harmonia, symetria oraz dobry smak, co przywodzi na myśl klasyczne piękno. Eklektyzm cieszy się obecnie olbrzymią popularnością, a klucz do sukcesu projektowanych kolekcji mebli tkwi w umiarze, idealnym dopasowaniu do siebie wszystkich elementów i perfekcyjności ich wykonania, co z pewnością można powiedzieć o eleganckiej sypialni ST Prestige.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner