Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel Berger Cezar z kładzioną poduchą

Fotel Berger Cezar z kładzioną poduchą


Stylowy fotel Berger Cezar to propozycja dla użytkowników ceniących sobie luksus i elegancję.  Uszy fotela są dużo większe niż w klasycznym fotelu Berger, wykonane pod specjalnym kątem. Zastosowano specjalne wzmocnienia w górnej części fotela, aby konstrukcja była stabilna przy tak wydłużonych uszach.

Nazwa Wymiary
Fotel 86x80x108h

Berger to fotel, który idealnie pasować będzie do salonu, gabinetu i wszędzie tam, gdzie potrzebujesz wygodnego, a jednocześnie eleganckiego siedziska.

Stylowy fotel polskiej produkcji, wykonany z litego drewna bukowego.

Meble tapicerowane są metodą nowoczesną, stosujemy doskonałej jakości gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie, specjalne płótno oraz wysokiej klasy tkaniny obiciowe.

 

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

 


Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner