Raty 0%! Zapytaj doradcy w Twoim sklepie!
Fotel Flips

Fotel Flips


Stylowy fotel Flips to wysokiej klasy mebel polskiej produkcji.

Nazwa Wymiary
Fotel 72x72x78h

Powstał z najlepszych materiałów, które wyróżnia nie tylko oryginalność i piękno, ale też niezwykła wytrzymałość. Prezentowany na zdjęciu poglądowym fotel tapicerowany jest welwetem, który pokochali projektanci wnętrz oraz miłośnicy pięknych aranżacji.

Fotel Flips o nowoczesnej konstrukcji wykonany jest z litego drewna bukowego, które dostępne jest również w lakierze na wysoki połysk. Mebel tapicerowany jest metodą nowoczesną, w której stosuje się gąbkę poliuretanową, pasy tapicerskie oraz specjalne płótno wraz z wysokiej klasy tkaninami obiciowymi. Wszystkie elementy tapicerowane mogą zostać dekoracyjnie ozdobione pikowaniem.

Fotel Flips to propozycja dla użytkowników ceniących sobie elegancję i luksus, a także design. Fotel polskiej produkcji idealnie będzie pasować do salonu oraz gabinetu.

Wybierz wybarwienie drewna które najbardziej pasuje do Twojego wnętrza oraz tkaninę tapicerską podkreślająca jego piękno i konweniującą z Twoim pomieszczeniem. Dopełnieniem kompozycji będzie wybór wykończenia, które wykonamy taśmą gwoździkową lub torsatką.

 

Dodatkowo elementy tapicerowane mebla mogą być zdobione dekoracyjnym pikowaniem.

Z przyjemnością doradzimy Państwu jak dobrać tkaninę czy inne modele mebli aby wszystko prezentowało się pięknie i spełniło Państwa oczekiwania.

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner